Connect with us

Z Kraju

36-latek podpalił sklep spożywczy w którym byli klienci!

36-latek podpalił sklep spożywczy w którym byli klienci!

Wczoraj funkcjonariusze policji zatrzymali 36-latka w związku z pożarem w sklepie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć niewiele brakowało by doszło do tragedii. Mężczyzna spędził noc w policyjnej celi. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Wczoraj wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o pożarze, do którego doszło w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta.  Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 36-latek polał świece łatwopalną cieczą i je podpalił. Ogień szybko zaczął się  rozprzestrzeniać na pobliskie regały z innymi produktami. Na szczęście pożar został zauważony przez pracowników sklepu i został szybko ugaszony.

Podpalacz został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Straty, które spowodował mężczyzna są jeszcze szacowane. Sklep musiał zostać zamknięty po tym pożarze z uwagi na duże zadymienie. 36-letni mężczyzna niebawem zostanie przesłuchany i niewykluczone, że usłyszy zarzuty. Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja.pl

Gołdap. Na parkingu w centrum miasta podpalił się mężczyzna.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki