Kobieta śmiertelnie raniła nożem 3-latka na oczach matki

Wstrząsające zdarzenie miało miejsce 3 czerwca na parkingu supermarketu Giant Eagle w North Olmsted, niedaleko Cleveland w stanie Ohio. 32-letnia Bionca Ellis została oskarżona o brutalne zamordowanie 3-letniego Juliana Wooda oraz próbę zabójstwa jego matki, Margot Wood.

Według policji, Ellis ukradła dwa noże ze sklepu charytatywnego Volunteers of America, a następnie wyszła na parking supermarketu Giant Eagle. Tam zauważyła Margot Wood i jej syna Juliana, po czym zaatakowała 3-latka, zadając mu liczne ciosy nożem. Matka chłopca, próbując go obronić, również została zaatakowana przez napastniczkę.

Julian doznał śmiertelnych ran kłutych pleców i policzka, a jego matka z obrażeniami niezagrażającymi życiu została przewieziona do szpitala. Sprawczyni została zatrzymana na miejscu zdarzenia. Śledczy podkreślają, że był to przypadkowy akt przemocy, a ofiary nie znały napastniczki. Chociaż nagranie z CCTV sklepu wskazywać może, że do zabójstwa mogło dojść z nienawiści na tle rasowym, prokurator nie odważył się na takie oskarżenie.

Tragedia wstrząsnęła lokalną społecznością. Burmistrz North Olmsted, Nicole Dailey Jones, wyraziła swoje współczucie dla rodziny ofiar, podkreślając niewyobrażalny ból, jaki muszą teraz przeżywać. Prokurator okręgowy, Michael O’Malley, zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby sprawiedliwości stało się zadość.

Bionca Ellis usłyszała zarzuty m.in. zabójstwa, usiłowania zabójstwa, napaści oraz kradzieży. W mediach społecznościowych opublikowano nagranie z sali sądowej, na którym widać, że oskarżona naśmiewa się z całej sytuacji.

Zobacz nagranie: