26-latek pobił swoją 90-letnią babcię na śmierć

26-latek pobił swoją 90-letnią babcię na śmierć
26-latek pobił swoją 90-letnią babcię na śmierć

Kara dożywotniego więzienia grozi 26 – letniemu mężczyźnie, który pobił swoją babcię na śmierć. Mimo udzielenia pomocy, życia kobiety nie dało się uratować. 90 – latka zmarła w szpitalu. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W piątek sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło nad ranem 6 maja br. na terenie gm. Obsza. (pow. biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że to 26-letni mężczyzna zaatakował swoją  babcię. Nieprzytomna kobieta z obrażeniami wskazującymi na pobicie w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Niestety na wskutek odniesionych obrażeń zmarła. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe wykonywali biłgorajscy funkcjonariusze.

Policjanci zatrzymali 26-letniego wnuka kobiety. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi. W piątek usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć kobiety.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Zwyrodnialec wyrzucił babcię z drugiego piętra!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*