Pytanie o kebab zakończyło się pobiciem VIDEO

Zapytanie o lokal z kebabem zakończyło się pobiciem 26-letniego mieszkańca Suwałk. Do zdarzenia doszło w centrum miasta, a jego sprawcy – trzej mężczyźni w wieku 22, 23 i 33 lat – zostali zatrzymani przez policję tuż po incydencie.

Wczesnym rankiem w sobotę, 27 stycznia, suwalska policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie z obrażeniami twarzy, znajdującym się na ulicy Kościuszki. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze natychmiast udzielili pomocy 26-latkowi. Z relacji poszkodowanego wynika, że atak nastąpił po tym, jak zwrócił się z prośbą do mijanych osób o informację, gdzie może zjeść kebab. Mężczyźni bili go po twarzy, kopali po całym ciele.

Policja, działając na podstawie opisu ofiary i kierunku ucieczki sprawców, szybko rozpoczęła działania poszukiwawcze. Skuteczność suwalskich funkcjonariuszy doprowadziła do zlokalizowania i zatrzymania dwóch podejrzanych na ulicy Noniewicza. Trzeci z napastników został zatrzymany dzięki interwencji policjantów z ruchu drogowego. Zatrzymani mężczyźni muszą teraz zmierzyć się z konsekwencjami swojego czynu, a za pobicie grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl


PIT