Polskie służby oskarżane o bicie i kopanie imigrantów na granicy, tak twierdzą organizacje.

Dziś pod budynkiem Kancelarii premiera organizacje, które zajmują się pomocą imigrantom, zorganizowały akcje mającą nagłośnić problem na granicy. Widać było ludzi w maskach, którzy mówią, że są imigrantami i przyszli walczyć o swoje.

Głos zabrały różne organizacje, takie jak “Grupa Granica”, “ObywateleRP” czy “Podlaskie ochotnicze pogotowie humanitarne” Na jednym z takich przemówień kierowanych do mediów i rządu możemy usłyszeć fałszywe oskarżenia wobec funkcjonaroiuszy i rzołnieży, którzy z poswięceniem chronią naszej granicy.

Dla tej pani, granica to jedynie zwykła linia na ziemi. Chciałbym tej Pani przypomnieć, że w obronie tej “zwykłej linii na ziemi”, wielu oddało życie aby dziś mogła Pani wygłaszać w wolnym Kraju takie dyrdymały!

Cholernie ciężko słucha się fałszywych oskarżeń wobec Polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej i Polskiej Policji, którzy wraz z żołnierzami z poświęceniem strzegą granicy, która jak słyszymy dla niektórych jest jedynie “zwykłą linią” na mapie. Jak długo będziemy akceptować takie oskarżenia?