Brzeziny: Policjant postrzelił napastnika z nożem

policja Brzeziny

Podczas zdarzenia w Brzezinach pod Łodzią funkcjonariusz postrzelił napastnika z nożem. Ranny został również sam funkcjonariusz. Do policji dotarł informację o prawdopodobnej ofierze napastnika.

Jak wyjaśniła rzeczniczka wojewódzkiej komendy policji w Łodzi Joanna Kącka, tuż  po godzinie 18:00 w środę do dyżurnego policji w brzezińskiej komendzie zadzwonił mężczyzna, który  miał widzieć, jak nieznany napastnik pchnął nożem innego  mężczyznę.

– W okolicy zdarzenia był patrol policji, który na ulicy Staszica zauważył mężczyznę z plecakiem i nożem, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Policjanci dogonili go w bramie, gdzie podjęli próbę zatrzymania napastnika. W trakcie tych czynności mężczyzna zranił jednego z policjantów. W kierunku agresora oddano strzały – relacjonowała rzeczniczka łódzkiej policji.

Napastnik został ranny w nogę, jeszcze na miejscu udzielono mu pomocy medycznej. Jednocześnie do policji dotarły informację, że w innym miejscu Brzezin medycy udzielili pomocy osobie zranionej nożem. To prawdopodobnie ofiara napastnika, który zaatakował później funkcjonariusza. Na miejscu zdarzenia prowadzone są obecnie działania służb.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*