Mamy nagranie jak ktoś wybija szybę i wylewa coś do środka, policja szuka świadków

Policja w Pakości apeluje do potencjalnych świadków w sprawie zniszczenia pojazdu i prosi o kontakt. Incydent ten dotyczy uszkodzenia samochodu marki Jeep Cherokke, który miał miejsce 2 stycznia 2024 roku około godziny 18:45 na terenie Pakości, przy ulicy Mikołaja, na parkingu.

Nieznany sprawca dokonał aktu wandalizmu, rozbijając szybę pojazdu oraz rozpylając substancję o intensywnym zapachu. Dodatkowo uszkodził także lampę samochodu. Wartość strat oszacowano na 50 tysięcy złotych.

Na podstawie dotychczasowych ustaleń policji, przypuszcza się, że sprawcy mogli poruszać się samochodem marki Opel Astra o ciemnym kolorze.

Osoby, które były świadkami tego incydentu lub dysponują jakąkolwiek informacją na ten temat, są proszone o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Pakości pod numerem telefonu 47 7529 101.

Można również kontaktować się całodobowo z dyżurnym inowrocławskiej policji pod numerem 47 7528 210, przywołując numer referencyjny RSD 2/24 pakoskiego komisariatu. Współpraca społeczności może pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy i wyjaśnieniu tego incydentu.