Dowiedział się o zdradzie, z nożyczkami ruszył na policjantów

Krótko po godzinie 3:00 nad ranem 4 listopada 2023 roku, oficerowie Departamentu Policji Fresno odpowiedzieli na wezwanie do rezydencji przy bloku 5500 na North Dante Avenue dotyczące mężczyzny, który oświadczył że zamierza odebrać sobie życie.

Kobieta zgłosiła, że jej mąż, 33-letni Maximiliano Sosa, zagroził, że odbierze sobie życie po wieczornej rodzinnej kłótni, mąż miał dowiedzieć się, że żona zdradziła go z czarno$kórym kolegą.

O godzinie 4:35 nad ranem, Sosa powrócił do mieszkania, trzymając w ręce kuchenne nożyczki. Dwóch oficerów było w mieszkaniu, rozmawiając z osobą dzwoniącą. Sosa wszedł do mieszkania i zaczął wyzywać oficerów, grożąc, że ich dźgnie i zmusi ich do zastrzelenia go.

Nagle wyszedł on z mieszkania w kierunku stojącego na zewnątrz oficera. Gdy przekroczył próg drzwi, jeden z oficerów użył paralizatora, który okazał się nieskuteczny. Następnie ruszył w stronę oficerów z nożyczkami w ręce. Trzech oficerów użyło swojej broni służbowej.

Bezpośrednio po strzelaninie, oficerowie rozpoczęli udzielanie pomocy medycznej, ale bezskutecznie, zmarł on na miejscu zdarzenia.

Zobacz nagranie