Connect with us

Z Kraju

17-latek bez prawa jazdy, niesprawnym audi i narkotykami

Przemyśl narkotyki

Przemyscy funkcjonariusze zatrzymali 17-letniego mieszkańca Przemyśla, który kierował pojazdem marki audi bez uprawnień, a samochód, którym się poruszał miał cofnięty licznik, nie posiadał także badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia. Żeby tego było mało znaleźli w pojeździe również narkotyki. 

W środę, około godz.  19:00 funkcjonariusze  na ul. Przemysłowej w Przemyślu, zauważyli osobowe audi, którym poruszało się 5 młodych osób. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli, podczas której okazało się, że za kierownicą siedzi 17-latek. Poza tym, że 17-letni mieszkaniec Przemyśla nie miał uprawnień do kierowania, to sprawdzony w policyjnych systemach pojazd miał zatrzymany dowód rejestracyjny, nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia oraz miał cofnięty licznik.

17-latek oświadczył, że samochód należy do jego kolegi, lecz nie potrafił sobie przypomnieć jego danych. Uwagę policjantów zwróciło nerwowe i niepewne zachowanie nastolatka. Dalsze czynności wyjaśniające doprowadziły do wyjaśnienia powodów takiego zachowania. W pojeździe policjanci znaleźli narkotyki.  Młody mężczyzna został zatrzymany, a czworo nieletnich pasażerów zostało przekazanych pod opiekę rodziców.

Źródło: Policja.pl

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki