Connect with us

Z Kraju

Pobicie w Bydgoszczy, nagrał ich monitoring, rozpoznajesz ich?

Funkcjonariusze Policji z Komisariatu Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na poniższym nagraniu. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Funkcjonariuszami.

Policjanci z wydziału kryminalnego z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie  dotycząca pobicia. Zajście  miało miejsce 25 marca 2021 roku około godziny 19:35 przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy. Tam, jeden ze sprawców zarejestrowany przez monitoring, uderzył z pięści w twarz pokrzywdzonego powodując u niego obrażenia ciała.

Funkcjonariusze zbierają wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na nagraniu. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47-751-51-33, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. II EN 87/21.

Zobacz nagranie:

[Film] Pobił pracownika straży Jasnogórskiej. Szuka go policja

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Advertisement

Ze Świata

Filmiki