Zapis Video. Ochroniarz Stonki V.S dwóch klientów sklepu

W ostatnim czasie doszło do niepokojącego incydentu pod jednym ze sklepów, gdzie początkowo niegroźny słowny konflikt między klientami przerodził się w bójkę. Jeden z klientów zaatakował drugiego, uderzając go butelką w głowę, potem już było tylko gorzej. Sytuacja wymagała natychmiastowej reakcji.

Pracownik ochrony, obserwując sytuację przez kamery monitoringu, podjął szybką decyzję o interwencji. Dzięki jego działaniom udało się zapobiec dalszemu rozwojowi konfliktu. Pracownik ochrony, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich obecnych, postanowił działać i jednocześnie zadzwonił na numer alarmowy 112.

Podczas próby rozdzielenia uczestników bójki, jeden z agresorów zaatakował pracownika ochrony. Doszło do szarpaniny, w wyniku której udało się obezwładnić napastnika. Na miejsce szybko przybyła policja, która zatrzymała dwie osoby w celu dalszego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Ten niefortunny incydent podkreśla znaczenie odpowiedniego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Dzięki profesjonalnej postawie pracownika ochrony udało się uniknąć poważniejszych konsekwencji. Sprawa jest obecnie w toku, a policja prowadzi dalsze dochodzenie w celu pełnego wyjaśnienia zdarzenia.

Link do nagrania został nam przesłany przez jednego z naszych czytelników.

Zobacz nagranie: