Mamy nagrania jak bandyta groził miesiąc wcześniej policji. Nowe informacje

1 grudnia 2023 roku, po godzinie 22:30, we Wrocławiu mężczyzna poszukiwany listem gończym, usiłował zabić dwóch policjantów. Po intensywnych działaniach poszukiwawczych, 44-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Obecnie grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa.

Maksymilian F. był przez policję ścigany listem gończym i miał odsiadywać zasądzoną karę pół roku pozbawienia wolności, jednym z zarzutów był zarzut oszustwa. Wczoraj wieczorem tj. w piątek 1 grudnia został zatrzymany przez policję. W trakcie konwojowania go na komisariat oddał strzały z broni palnej w kierunku przewożących go policjantów.

Policjanci w poważnym stanie trafili do szpitala. Byli reanimowani ze względu na zatrzymanie krążenia, udało się im przywrócić funkcje życiowe. Lekarze oceniają ich stan jako ciężki. Z informacji medialnych wynika, że obaj mają rany postrzałowe głowy.

Z informacji, do których udało nam się dotrzeć, wynikać może, że zatrzymany Maksymilian F. może mieć zaburzenia psychiczne i był już leczony psychiatrycznie. Odsiadywać miał już wcześniej wyrok więzienia.

Dotarliśmy do nagrań, na których Maksymilian F. miesiąc wcześniej miał grozić policjantom w social mediach.

Zobacz nagrania:

 

Analizując przesłane przez niego filmy, można wywnioskować, że prawdopodobnie ma on zaburzenia psychiczne. Uważa się za amerykańskiego agenta, twierdzi że testowana jest na nim broń psychotoniczna, która zdalnie wywołuje u niego bóle głowy, wszędzie widzi wrogich mu agentów służb specjalnych rosyjskich i Izraela. Twierdzi, że montowane są jak on to nazywa “niszczarki”, które zakłócają pracę jego mózgu.

Wozy służb wodno kanalizacyjnych uważa za “zakłucarki” jego systemów, w nocy jak śpi rysowane są na nim napisy laserem rentgena i na dowód pokazuje swoje pieprzyki, które według niego mają układać się w wyrazy.

Poniżej nagranie, na którym twierdzi, że po wyborach dojdzie do rozliczenia, poprzez “likwidację”:

 

 

Na poniższym nagraniu wyzywa policjantów znajdujących się przy Izraelskiej ambasadzie, uważa, że policjanci są na usługach kontrwywiadu, a Ci znowu mają być na usługach rosyjskich i izraelskich.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *