19-latek w BMW nic sobie nie zrobił z kary, potrącił 15-latke

W Zielonej Górze 19-letni kierowca BMW potrącił 15-letnią dziewczynę. Młody mężczyzna, znany wcześniej z driftowania, teraz stanie przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w środowy poranek na ulicy Modrzewiowej w Zielonej górze. Kierowca, driftując, stracił kontrolę nad pojazdem i potrącił idącą do szkoły dziewczynę. Wcześniej ten sam młody człowiek został ukarany za driftowanie na rondzie, o czym wcześniej pisaliśmy na naszym fanpage.

Było wiele komentarzy broniących wtedy 19-latka, bagatelizowano jego wyczyn. Niektóre komentarze, które pojawiły się pod filmem z jego driftowania kilka dni wcześniej:

“Dobrze poleciał variacik   ”  inny napisał “Dobrze mlody zaczal, trening czyni mistrza  “.   Pan Bogdan napisał: “Pięknie brawo dla kierowcy . Żeby każdy tak potrafił było by o połowę mniej niebezpiecznych sytuacji na drodze . Pan Bogdan napisał: “Pięknie brawo dla kierowcy . Żeby każdy tak potrafił było by o połowę mniej niebezpiecznych sytuacji na drodze”

Takich komentarzy jest więcej! Sami poczytajcie: https://fb.watch/oFxks1azq6/

Po potrąceniu 15-latki Policja zatrzymała prawo jazdy 19-latka i skierowała do sądu wniosek o ukaranie. Kierowca otrzymał również 12 punktów karnych. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, który za to wykroczenie może orzec karę grzywny nawet do 30 tysięcy złotych.

Zobacz film z jego wcześniejszego driftowania:

[fwduvp preset_id=”sluzby_video” playlist_id=”t” start_at_playlist=”” start_at_video=””]