Padły strzały, brawurowe zatrzymanie w Gdyni. Akcja jak w GTA

W Gdyni, na ulicy Morskiej, doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem uciekającego kierowcy i policji. Policjanci apelują o pomoc świadków.

Wydarzenia rozpoczęły się krótko po 11:00, kiedy to policjanci na ul. Morskiej próbowali zatrzymać do kontroli volkswagena. Kierowca, ignorując polecenia, zaczął uciekać. Jego działania stwarzały poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, w tym pieszych.

W trakcie pościgu kierowca volkswagena ryzykował życiem i zdrowiem nie tylko swoim, ale i innych jeżdżąc także po chodniku. W końcu doprowadził do kolizji z radiowozem. Na szczęście, mimo wysokiego ryzyka i potencjalnej tragedii, nikt nie odniósł obrażeń.

34-letni uciekinier został zatrzymany, a w jego posiadaniu znaleziono narkotyki. Dodatkowo okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. W związku z powyższym, policja prosi wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia, o kontakt pod numerem telefonu 477421355 lub alarmowym 112. Twoje świadectwo może mieć kluczowe znaczenie dla wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

W sieci pojawi się film ukazujący moment zatrzymania. Zobacz: