17-latek pobił dziecko, kazał mu całować buty. Nagranie z Michałowic

W Michałowicach, w powiecie krakowskim, doszło do brutalnego zachowania 17-latka wobec znacznie młodszego chłopca, jak pokazuje nagranie wideo. Młodszy chłopiec, mający 12 lat, jest bitek przez agresora, który nakazuje mu klękać i całować jego buty, wymagając posłuszeństwa.

Pierwotne informacje sugerowały, że ofiarą jest 7-latek, jednak policja podała, że poszkodowanym jest 12-latek. Sprawa została zgłoszona do policji po ukazaniu się nagrania w sieci, które wzbudziło oburzenie społeczności.

Kom. Justyna Fil, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, potwierdziła, że policja otrzymała informację o pobicie 12-latka przez 17-latka w Michałowicach. Trwają obecnie czynności śledcze w tej sprawie, a policja bada okoliczności zdarzenia.

Na nagraniu wideo widać, jak agresor atakuje młodszego chłopca, używając wulgarnego języka. Nieznane są początkowe okoliczności konfliktu. Młodszy chłopiec wielokrotnie przeprasza i apeluje o zakończenie przemocy. Pomimo prób ucieczki, agresor każe mu klękać, a następnie nakazuje całować swoje buty. Ofiara wykonuje te poniżające polecenia, ciągle przepraszając napastnika.

Oburzenie w społeczności jest ogromne, a mieszkańcy wyrażają współczucie rodzinie pokrzywdzonego dziecka. Zdarzenie miało miejsce w parku, w okolicy placu zabaw, prawdopodobnie w gminie Michałowice. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Nagranie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *