Poszukiwany mężczyzna w związku z kradzieżą z włamaniem

Publikujemy wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą z włamaniem, do której miało dojść w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie proszone są o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 13.08.2023 r. w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. Po uprzednim wybiciu szyby łupem sprawcy padły wyroby tytoniowe i alkoholowe o łącznej wartości strat prawie 7 tysięcy złotych.  W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

 

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 99, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: Policja.pl