Patrostreamer CZUJNY poszukiwany przez policję

Marek Majcher, znany w mediach społecznościowych jako “Czujny”, jest obecnie poszukiwany przez policję po tym, jak uciekł z sali sądowej, gdzie miał zostać aresztowany. Majcher, który jest patostreamerem z Krakowa, jest podejrzewany o znęcanie się nad swoją partnerką, będącą w zaawansowanej ciąży.

W trakcie jednej z rozpraw sądowych, na której miał zostać podjęty werdykt dotyczący jego tymczasowego aresztowania, Majcher opuścił salę sądową i od tego czasu jest nieuchwytny. Policja wydała za nim list gończy. W social mediach pojawiło się nagranie, na którym Majcher wydaje drastyczne groźby wobec swojej partnerki. Jego działania i słowa wywołały oburzenie i kontrowersje w społeczności internetowej.

42-latek ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Malborskiej 10 w Krakowie. Czujny znany jest ze swoją aktywnej działalności gdy latał z telefonem po komendach, prowadząc transmisję live. Jak sam się określał “walczył z systemem”, zbierał na ten cel pieniądze na zrzutkach. Jak się okazuje, walczył też z własną partnerką będącą w 9 miesięcy ciąży, znęcając się nad psychicznie.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny, prosimy kierować do Komisariatu Policji V w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-916 lub pod numer alarmowy 112.
Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.

Zobacz nagranie: