12-letnia dziewczynka zabiła swojego 9-letniego brata. Film z zatrzymania

Policja z Tulsa opublikowała nagranie z kamer nasobnych z zatrzymania 12-letniej dziewczynki, która zabiła swojego 9-letniego brata, podczas gdy rodzice spali w sypialni. 

Policja poinformowała, że ​​12-letnia dziewczynka została aresztowana po zadźganiu nożem swojego 9-letniego brata. Jak wynika z oświadczenia wydanego przez władze, do zdarzenia doszło późnym piątkowym wieczorem około 23:43. Gdy policjanci przybyli na miejsce, ratownicy medyczni i strażacy z Tulsy przeprowadzali już reanimację 9-letniej ofiary pchnięcia nożem.

Funkcjonariusze dowiedzieli się, że rodzice dzieci spali na górze, kiedy 12-letnia córka obudziła ich i powiedziała, że ​​dźgnęła nożem swojego 9-letniego brata. 9-latek został przewieziony do szpitala, niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł podczas operacji ratującej życie.

Matka 12-letniej dziewczynki, która w „demonicznym” gniewie dźgnęła brata nożem, twierdzi, że była normalnym dzieckiem, dopóki nie wróciła do leków, które odstawiła rok temu. Leki miały spowodować, że zaczęła się ciąć. Według policji siostra miała zadać mu trzy ciosy nożem, gdy jej młodszy brat spał w swoim łóżku.

W trakcie zatrzymania płakała powtarzając, że nie wie, dlaczego to zrobiła, że to wina “jakiegoś demonicznego gówna”. Zgodnie z prawem stanowym, osoby poniżej 13-roku życia nie mogą zostać oskarżone o przestępstwa. W związku z tym 12-letnia dziewczynka  przebywa w ośrodku dla nieletnich i jest leczona.

Zobacz nagranie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *