Rzucali kamieniami w bizona w ZOO, bo zapłacili, a on nic nie robi!

Ile razy można umieszczać w internecie podobne zachowania, piętnować je i tłumaczyć? Zawsze znajdzie się jakiś inteligent, który będzie zachowywał się jak typowy burak.

Na Facebook-owym profilu Poznańskiego ZOO został umieszczony filmik, jak mężczyźni z dzieckiem(!) rzucają kamieniami w odpoczywającego bizona! Jak twierdzili, robili to, bo zwierze nic nie robiło, a oni przecież zapłacili za bilet!

“Dziękujemy osobie, która zadała sobie trud i powiadomiła nas oraz nagrała, jak dwójka zwiedzających (z dzieckiem!) rzuca kamieniami w odpoczywającego bizona. Tłumaczenie zwiedzających: “kupiliśmy bilet, a zwierzęta nic nie robią” (sic!). Nie napiszemy i serdecznie Państwa prosimy, byście też tego nie robili, słów, które nam się cisną na usta. Są to słowa bardzo wulgarne.
Jesteśmy przekonani, że dziecko, gdy dorośnie, też będzie rzucało kamieniami w owych panów, szczególnie gdy starzy, schorowani, czy zmęczeni upałem “nic nie będą robili”. Wstyd nam za wielu ludzi przed rezydentami naszych wybiegów. ” – Napisało Poznańskie ZOO.

Zobaczcie nagranie: