Szczecin: Nietrzeźwi obcokrajowcy na nocnej libacji z rocznym dzieckiem

Nietrzeźwych rodziców, którzy opiekowali się rocznym synkiem, zatrzymali w nocy szczecińscy “Wywiadowcy”. Chłopczyk jest już bezpieczny w placówce opiekuńczo-wychowawczej, a skrajnie nieodpowiedzialni rodzice będą musieli odpowiedzieć za swoje zachowanie przed Sądem.

W nocy policjanci z Referatu Wywiadowczego KMP w Szczecinie otrzymali informację, że w centrum miasta nietrzeźwe osoby opiekują się małym dzieckiem. Przy jednym z placów funkcjonariusze zauważyli cztery osoby, z których jedna prowadziła wózek z małym dzieckiem. Okazało się, że to obcokrajowcy i wszyscy byli nietrzeźwi.

Nietrzeźwi rodzice

Mama rocznego chłopca miała ponad promil alkoholu w organizmie, natomiast tata niemowlaka prawie półtora promila. Sytuacja była wyjątkowo niebezpieczna dla dziecka, dlatego natychmiast podjęto działania w jego obronie.Policjanci powiadomili o tym zdarzeniu pracowników Ośrodka Interwencji Kryzysowej, którzy zaopiekowali się dzieckiem i zabrali go do placówki opiekuńczo-wychowawczej, zapewniając mu tym samym bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę.

Podczas całej interwencji rodzice chłopczyka zachowywali się wobec funkcjonariuszy arogancko i nie stosowali się do poleceń mundurowych, co tylko pogłębiło powagę sytuacji. Nieodpowiedzialni rodzice chłopca będą tłumaczyć się przed Sądem za swoje zachowanie. Biorąc pod uwagę stan nietrzeźwości oraz zagrożenie, jakie narażali swoje dziecko, mogą stanąć przed wymiarem sprawiedliwości i odpowiedzieć za swoje czyny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *