Zatrzymanie złodzieja telefonu komórkowego w Miliczu

Wystarczyła tylko chwila nieuwagi właściciela cennego telefonu komórkowego, który zostawił go bez nadzoru na ławce. Przechodzący obok mężczyzna wykorzystał nadarzającą się okazję do kradzieży. Policja w Miliczu szybko zareagowała i zatrzymała złodzieja. Odzyskano także skradziony telefon. Teraz podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kradzież telefonu komórkowego na ulicach Milicza

Do kradzieży telefonu doszło na jednej z ulic Milicza. Właściciel telefonu przez swoją nieuwagę na chwilę zostawił go na ławce. Gdy zorientował się, że nie ma go przy sobie, wrócił w pobliże ławki, na której wcześniej siedział, lecz telefonu już nie było. Pokrzywdzony wycenił wartość skradzionego markowego telefonu na kwotę 7 tysięcy złotych.

Szybka reakcja policji i zatrzymanie sprawcy

Już następnego dnia miliccy policjanci na podstawie poczynionych ustaleń wytypowali sprawcę tej kradzieży. Kilka minut przed godziną 13 funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mieszkańca Milicza we własnym miejscu zamieszkania. W jego mieszkaniu znaleziono także skradziony dzień wcześniej telefon komórkowy. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie usłyszał zarzut dokonania kradzieży telefonu o wartości 7 tysięcy złotych.

Postępowanie i możliwa kara

Po przesłuchaniu podejrzany został zwolniony. Odzyskany telefon wrócił już do właściciela. Postępowanie jest w toku, a sprawcy kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności zgodnie z art. 278 § 1 kodeksu karnego.

https://host613900.xce.pl/sluzby/1527,zamiast-telefonu-za-3400-zl-otrzymala-ksiazke-i-herbate-malinowa/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *