Ciechanów. W szkole podczas lekcji W-F padły strzały. Są ranni

Na boisku szkolnym w Ciechanowie ucierpiało dwoje uczniów, a według informacji przekazanych przez policję, nieznana osoba oddała strzały z “nieznanego przedmiotu”.

Wydarzenie miało miejsce w czwartek na terenie boiska szkolnego, które należy do jednej ze średnich szkół w Ciechanowie. Służby zostały zaalarmowane około godziny 12:00. Magda Zarembska, rzeczniczka ciechanowskiej policji, poinformowała, że otrzymali zgłoszenie o ostrzelaniu boiska szkolnego nieznanym przedmiotem. Uczniowie obecni na miejscu zauważyli odgłosy przypominające strzały.

Na szczęście, obrażenia odniesione przez dwóch uczniów, 16-latka i 15-latka, były niewielkie i nie wymagały interwencji lekarzy. Rzeczniczka policji podkreśliła, że na ten moment nie jest jasne, z jakiego przedmiotu oddano strzały, choć prawdopodobnie było to działanie z użyciem broni pneumatycznej. Nikt również nie usłyszał żadnych zarzutów w związku z incydentem.

Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się dzięki informacji przekazanej przez RMF FM. Sytuacja ta stanowi niepokojący incydent, który wymaga dalszego śledztwa w celu ustalenia, kto i dlaczego oddał strzały na terenie szkolnego boiska.