[VIDEO] Potrącenie kobiety z dzieckiem na przejściu dla pieszych!

Kierujący samochodem marki BMW 27 letni mężczyzna wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, potrącając kobietę i jej synka. Obje z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. 

z ustalenia policjantów oraz zabezpieczonego monitoringu miasta Puław, kierujący pojazdem marki BMW wjechał na oznakowane przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator.

W momencie gdy piesi zaczęli wchodzić na przejście na zielonym świetle. Siła uderzenia była tak duża, że matka i jej dziecko w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu. 22-latka oraz jej 3 – letni syn z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Kierującym BMW okazał się 27-latek. Został natychmiast zatrzymany przez puławskich policjantów. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających.

Policjanci przypominają o konsekwencjach prawych za spowodowanie poważnego wypadku. Jeżeli osoba poszkodowana odniesie ciężkie obrażenia ciała, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Publikujemy nagranie, aby pokazać skutki nieodpowiedzialnego zachowania przez kierujących. Nadmierna prędkość i niestosowanie się do przepisów drogowych często kończy się poważnymi obrażeniami lub śmiercią.

Zobacz nagranie: