18-letni Polak zgwałcony w Monachium. Zatrzymano sprawcę.

18-letni chłopak wracał z imprezy do domu, gdy na stacji metra Max-Weber-Platz w Monachium padł ofiarą gwałtu. Według informacji policji, zdarzenie miało miejsce między godziną 2:35 a 3:05 w nocy.

20-letni podejrzany znajduje się obecnie w areszcie śledczym i według informacji gazety “Bild” jest Afgańczykiem mieszkającym w Monachium. Jak podaje policja, podejrzany jeszcze nie złożył zeznań.

Niemiecka policja monitoruje nagrania z kamer monitoringu z tamtej nocy, aby ustalić okoliczności i przebieg tego przerażającego zdarzenia.

18-letni mężczyzna spędził cały wieczór na imprezie. Na stacji metra był tak pijany, że zdecydował się na chwilę usiasc na ławce stacji metra i nabrać sił. Według medialnych informacji, 20-letni Afgańczyk  wykorzystywał bezbronność chłopaka związaną z jego upojeniem alkoholowym i wielokrotnie go zgwałcił. Po całym zdarzeniu okradł chłopaka z telefonu komórkowego. Jak informuje portal “t-online”, całe zajście zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu.

Według informacji policji, 18-latek wrócił do domu o własnych siłach i powiadomił o wszystkim policję. Funkcjonariusze skorzystali z danych komórkowych jego telefonu, aby zlokalizować i aresztować podejrzanego o kradzież i gwałt.

Podejrzany został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *