Pijani uderzyli w drzewo. Badanie wykaże ile mieli promili

Pijani uderzyli w drzewo. Badanie wykaże ile mieli promili

Giżyccy policjanci pracują nad sprawą dwojga mieszkańców powiatu giżyckiego, którzy będąc pod znacznym działaniem alkoholu uderzyli Peugeotem w drzewo. Teraz funkcjonariusze ustalają, kto kierował autem.

Do zdarzenia doszło wczoraj,  27 maja br, kilka minut po godzinie 9:00 przed miejscowością Paprotki gm. Miłki. Policjanci zostali powiadomieni, że dwie osoby jechały Peugeotem i uderzył w drzewo. Na miejscu funkcjonariusze zastali służby ratunkowe oraz wskazane auto i osoby, które nim jechały. W trakcie ustaleń kobieta i mężczyzna nawzajem zarzucali sobie winę. Ponadto wszystko wskazywało na to, że byli pod znaczącym działaniem alkoholu. Badania jednak odmówili, w związku z tym została pobrana od nich krew do badania. Poważnych obrażeń w wyniku zdarzenia nie ponieśli.

Po konsultacji lekarskiej 36-latka i 47-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Po otrzymaniu wyników badań dotyczących stanu trzeźwości osób i ustaleniu wszystkich okoliczności zdarzenia, funkcjonariusze będą mogli przedstawić zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

(ich/rj)

Źródło: Policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*