Connect with us

Ze Świata

Wyciekły SMSy Anastazji? Nowe nagrania, współlokator zmienia zeznania

Według nowych doniesień greckich mediów, Anastazja wysyłała wiadomości  SMS  podczas pobytu w domu aresztowanego mężczyzny z Bangladeszu. Pojawić się też miało nowe nagranie, na którym widać razem Anastazję i 32-latka z Bangladeszu.

27 -latka poprosiła swojego partnera, aby odebrał ją stamtąd. a on miał jej odpowiedzieć, że nie może, ponieważ w tej chwili pracuje. Jedna z wiadomości  brzmiała: „Chodź, zabierz mnie stąd, nie czuję się komfortowo”.

Kiedy chłopak Anastazji zainteresował się tym, co się dzieje, z telefonu Anastazji miał otrzymać wiadomość zapewniającą o tym, że wszystko jest już w porządku. Według mediów, które powołują się na policję, ten ostatni SMS mógł zostać napisany przez mordercę albo przez samą 27-latkę, której grożono.

Aresztowany 32-latek usunął połączenia, wiadomości i zdjęcia

Portal Alpha ujawnił, że główny podejrzany, 32-latek z Bangladeszu, rzekomo usunął wszystkie pliki ze swojego telefonu komórkowego, zanim został aresztowany. Według komunikatu prasowego, kiedy policja go aresztowała, sprawdzili jego telefon komórkowy i odkryli, że usunął  on wszystkie dane osobowe, w tym wiadomości, zdjęcia i filmy a także wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, które zostały wykonane w noc morderstwa.

Zmiana zeznań Pakistańczyka, współlokatora oskarżonego 32-latka z Bangladeszu

W swoim wczorajszym wywiadzie telewizyjnym stwierdził on, że kiedy wrócił, zobaczył 32-latka i 27-latkę pijących razem alkohol. Poprosił ich, by wyszli. W tym samym wystąpieniu w TV  MEGA, Pakistańczyk opisał również to, co powiedział Bangladeszowi o obecności Anastazji w ich domu. Stwierdził, że nie podoba mu się to, że on sprowadził jakąś dziewczynę do ich domu, nie znał jej i kazał im wyjść, bo to, co on robi nie jest dobre.

Około godziny 23:00 usłyszał on odjeżdżający motocykl. Według jego relacji mieszkał z podejrzanym od dwóch miesięcy, miał on  być bezdomny, który poprosił go o schronienie.

Dziś media greckie rozpisują się, że policja jest w posiadaniu nowego nagrania z kamery, które może potwierdzić powyższą tezę odnośnie tego, że Anastazja i 32-latek z Bangladeszu wyszli z domu i odjechali gdzieś razem na motorze.

Według tych relacji nowy film ma zaświadczyć, że domniemany sprawca i 27-latek opuścili dom, a przestępstwo nie miało miejsca w środku domu 32-latki z Bangladeszu, ale na zewnątrz. Przypomnijmy, że takie miały być pierwsze zeznania zatrzymanego 32-latka. Twierdził on, że pili razem alkohol, po czym uprawiali sex za jej zgodą.

Następnie miał ją odwieźć na miejsce spotkania z partnerem, o czym zresztą sama miała informować Anastazja swojego chłopaka, że do hotelu odwiezie ją znajomy na motorze. Wszystko zatem wskazuje, że do zbiorowego gwałtu i zabójstwa mogło dojść w opuszczonym domu lub w pobliżu miejsca, gdzie znaleziono ciało 27-letniej polki. Według greckich mediów, które powołują się na informacje policyjne, włosy 27-letniej Anastazji znaleziono w łóżku 32-letniego oskarżonego, co potwierdzić miały badania DNA.

Źródło: cnn.gr, athensmagazine.gr, ertnews.gr

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Comment

1 Comment

  1. Łucja

    10 sierpnia, 2023 at 11:02 pm

    Dlaczego na stronie nigdzie nie ma daty tego artykułu? Skad mam wiedziec kiedy to bylo?
    W artykule też nie ma zadnej daty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Z Kraju2 dni ago

Jak sprzedają się bilety na Zieloną Granicę? Sprawdzamy

Sprawdzamy doniesienia niektórych mediów o imponujących wynikach w sprzedaży biletów na premierę Zielonej Granicy. Jak piszą, bilety sprzedają się jak...

Filmiki2 dni ago

Zobacz spot, który będzie puszczany w kinach przed zieloną granicą

Jak poinformowało dziś na Briefing prasowym MSWiA wiceministra Błażeja Pobożego oraz rzecznika prasowego Straży Granicznej por. Anny Michalskiej dotyczący premiery...

Z Kraju3 dni ago

Gorzów. Policjant uratował życie mężczyzny, który chciał skoczyć z mostu

Dzięki doświadczeniu i opanowaniu sierżanta Dawida Kamyka skutecznie udaremniono próbę samobójczą na szczycie mostu kolejowego. Funkcjonariusz z Gorzowa przekonał mężczyznę,...

Filmiki4 dni ago

Zielona Granica. Migrant grozi strażniczce śmiercią i gwałtem

Straż Graniczna, Wojsko i służby mundurowe codziennie zabezpieczają granicę polsko-białoruską. Codziennie są też odnotowywane próby jej nielegalnego przekroczenia. W polskie...

Filmiki5 dni ago

Rzucali kamieniami w bizona w ZOO, bo zapłacili, a on nic nie robi!

Ile razy można umieszczać w internecie podobne zachowania, piętnować je i tłumaczyć? Zawsze znajdzie się jakiś inteligent, który będzie zachowywał...

Z Kraju1 tydzień ago

Policjant przywłaszczył pieniądze z przestępstwa. Jest stanowisko policji

Informacja na temat incydentu z udziałem funkcjonariusza, wobec którego została natychmiast podjęta decyzja o wydaleniu ze służby. Poniżej przedstawiamy stanowisko...

Advertisement

Ze Świata

Filmiki