Connect with us

Filmiki

Zapis z systemu CCTV na którym widać zaginioną Polkę w Grecji

Kamera CCTV w tawernie w okolicy Marmari zarejestrowała Anastazję wchodzącą do lokalu, w poniedziałek 12 czerwca 2023 roku.

Anastazja nie rozmawia z żadnym pracownikiem, ale czyta menu. Na kilka minut skupia się na swoim telefonie komórkowym, a potem robi zdjęcie menu. Na drugim kadrze widać, jak 27-latka wychodzi do głównej części tawerny i wydaje się krążyć po okolicy. Skręca w lewo w stronę mini marketu, gdzie tego wieczoru wsiadła na motocykl 32-latka z Baglandes.

Tawerna znajduje się blisko hotelu, w którym pracowała i mieszkała. W filmie opublikowanym przez stację telewizyjną widać jej partnera dzień po jej zniknięciu. Młody człowiek przyszedł do  tej tawerny ze zdjęciem Anastazji, szukając jakiegokolwiek śladu po niej.

Jak wcześniej poinformował enikos.gr, przechodzień znalazł w okolicy Marmari na Kos telefon komórkowy 27-letniej Anastazji. Według informacji z enikos.gr, jest to blisko miejsca, w którym telefon dał ostatni sygnał. Poszukiwania nadal trwają.

Według Greckich mediów partner kobiety twierdził od samego początku przed policją, że gdy Anastazja opuszczała hotel, powiedziała mu, że idzie kupić narkotyki od niektórych obcokrajowców.  To właśnie ta informacja miała pokierować policjantów do zatrzymania pięciu obcokrajowców. Jeden z nich, 32-letni mężczyzna z Baglandeszu, został aresztowany, ponieważ był ostatnią osobą, która widziała 27-latkę i utrzymuje, że mieli stosunek seksualny za obopólną zgodą.

Mamy nagranie, wiemy jak wyglądał podejrzany o porwanie Polki w Grecji.

„Potem zostawiłem ją w miejscu, z którego miał ją odebrać jej partner, i nie wiem, co się stało” – miał powiedzieć policjantom. W jego mieszkaniu znaleziono bilet do Włoch zakupiony dzień po zaginięciu Anastazji. Prawdopodobnie szykował się do opuszczenia  wyspy.

Greckie media podają, że jeden z zatrzymanych obcokrajowców miał rany na rękach, które mogłyby świadczyć o walce, był to współlokator zatrzymanego mężczyzny. Pojawiają się także informacje, że z jej telefonu komórkowego, który został odnaleziony, usunięto kartę SIM, być może po to, aby nie można było zlokalizować położenia.

Zobacz nagranie:

UWAGA! – Powyższe informacje nie są potwierdzone, są to jedynie informacje znalezione w greckich mediach i przetłumaczone na język polski. 

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Comment

1 Comment

  1. jola

    18 czerwca, 2023 at 9:22 am

    Najprawdopodobniej została zgwałcona,i to nie tylko przez 32 latka,walczyła,broniła się i coś poszło nie tak.Należy ostro przycisnąć 32 latka i wyjawi prawdę,być może tę najgorszą!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Z Kraju2 dni ago

Jak sprzedają się bilety na Zieloną Granicę? Sprawdzamy

Sprawdzamy doniesienia niektórych mediów o imponujących wynikach w sprzedaży biletów na premierę Zielonej Granicy. Jak piszą, bilety sprzedają się jak...

Filmiki2 dni ago

Zobacz spot, który będzie puszczany w kinach przed zieloną granicą

Jak poinformowało dziś na Briefing prasowym MSWiA wiceministra Błażeja Pobożego oraz rzecznika prasowego Straży Granicznej por. Anny Michalskiej dotyczący premiery...

Z Kraju3 dni ago

Gorzów. Policjant uratował życie mężczyzny, który chciał skoczyć z mostu

Dzięki doświadczeniu i opanowaniu sierżanta Dawida Kamyka skutecznie udaremniono próbę samobójczą na szczycie mostu kolejowego. Funkcjonariusz z Gorzowa przekonał mężczyznę,...

Filmiki4 dni ago

Zielona Granica. Migrant grozi strażniczce śmiercią i gwałtem

Straż Graniczna, Wojsko i służby mundurowe codziennie zabezpieczają granicę polsko-białoruską. Codziennie są też odnotowywane próby jej nielegalnego przekroczenia. W polskie...

Filmiki5 dni ago

Rzucali kamieniami w bizona w ZOO, bo zapłacili, a on nic nie robi!

Ile razy można umieszczać w internecie podobne zachowania, piętnować je i tłumaczyć? Zawsze znajdzie się jakiś inteligent, który będzie zachowywał...

Z Kraju1 tydzień ago

Policjant przywłaszczył pieniądze z przestępstwa. Jest stanowisko policji

Informacja na temat incydentu z udziałem funkcjonariusza, wobec którego została natychmiast podjęta decyzja o wydaleniu ze służby. Poniżej przedstawiamy stanowisko...

Advertisement

Ze Świata

Filmiki