Connect with us

Filmiki

Gorlice. Brutalna bójka 14 i 17 latki – dzieciaki ze szkoły biły im brawo

Na przestrzeni ostatniego weekendu dotarły do nas informacje, że w parku w Gorlicach doszło do starcia pomiędzy dwiema nastolatkami. Cały incydent obserwowała znaczna liczba osób, które nie tylko nie interweniowały, ale wręcz podżegały uczestniczki do jeszcze bardziej brutalnych działań.

Film, który został zarejestrowany przez jednego z obserwatorów, jest szeroko dyskutowany w sieci. Na nim widzimy cały przebieg zdarzenia, który wygląda na zaplanowane spotkanie z zamiarem stoczenia pojedynku.

Brutalne starcie młodych dziewczyn

Na początku nagrania widzimy dwie dziewczyny stające naprzeciwko siebie, po czym następuje eskalacja konfliktu. W trakcie starcia jedna z dziewczyn przewraca drugą na ziemię i zasiada na niej, zadając kolejne ciosy, głównie w kierunku głowy. Uderza pięściami. Otaczający tłum, który stoi wokół walczących nastolatek, podsyca dalszą agresję. Siła uderzeń jest na tyle duża, że słychać je na nagraniu pomimo krzyków obecnych.

„Napie*** ją k****”, „Mocniej! Mocniej!”, „Bij, Bij cały czas!”, „Napier**** do końca!” – to tylko niektóre z okrzyków, które padają w trakcie nagrania.

Tłum, wśród którego można zauważyć nawet dzieci (istnieją dowody na obecność bardzo młodych osób!) wciąż, używając wulgarnych słów, podżega do kontynuacji walki, mimo że jedna z nastolatek leży na ziemi, bezradna, przytłoczona drugą. W jednym momencie jedna z dziewczyn odpowiada komuś z tłumu podżegającego do dalszego bicia: „Nie chcę jej rozje*** twarzy”. Jednak po chwili poddaje się presji i ponownie zaczyna uderzać coraz bardziej osłabioną dziewczynę.

Przygniata nogami jej ręce, by uniemożliwić jej obronę, a następnie z całej siły uderza ją pięścią prosto w twarz.

„Ona by ci to samo zrobiła, gdyby leżała na tobie, rób jej to!” – mówi niewidoczny na nagraniu chłopak, namawiając dziewczynę do kontynuowania bicia. Ta po chwili ponownie uderza pięściami po głowie i twarzy przygniecioną, niezdolną do obrony nastolatkę.

Nagranie kończy się po ponad 5 minutach, ale nie pokazuje zakończenia starcia. Na końcu widać, że pobita dziewczyna jest praktycznie niezdolna do obrony.

W zdarzeniu poszkodowana została 17-latka z gminy Uście Gorlickie. Sprawczyni natomiast to 14 latka, mieszkanka gminy Sękowa.

15 maja dyrekcja szkoły dowiedziała się o zdarzeniu, które miało miejsce 13 maja i poinformowała natychmiast policję. Policjanci tego samego dnia zidentyfikowali sprawcę pobicia jak i poszkodowaną. Zgromadzone materiały zostały przesłane do Wydziału Rodzinnego Sądu Rejonowego w Gorlicach pod kątem czynu karalnego dokonanego przez nieletnią dot. uszkodzenia ciała, a także przejawów demoralizacji wobec innych osób biorących udział w zdarzeniu – mieszkańców Gorlic, celem rozpatrzenia zgodnie z kompetencjami.

Źródło: Gorlice24.pl

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Comment

1 Comment

  1. Znudzona

    31 maja, 2023 at 4:47 am

    Gdzie rodzice tej małej kur…?
    następna patologia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Filmiki7 dni ago

Nagranie. Policjant wyciągnął broń, tłum chciał odbić zatrzymanego!

Incydent miał miejsce w Wierzchucinie (gmina Krokowa) koło Pucka, gdzie kilkadziesiąt osób próbowało powstrzymać policjantów przed zatrzymaniem młodego chłopaka. W...

Z Kraju1 tydzień ago

Kilkadziesiąt osób zaatakowało interweniujących policjantów

Policjanci z Pucka dzięki dobremu rozpoznaniu, zabezpieczonym filmom, rozmowom z mieszkańcami oraz zdobytym informacjom zatrzymali na tę chwilę dwie osoby...

Filmiki1 tydzień ago

Pobili nastolatka, który chciał rozdzielić bijące się dziewczyny

Nagranie przedstawiające brutalne pobicie, które zostało przesłane do naszej redakcji przez jednego z naszych czytelników, wstrząsnęło naszą społecznością. Film ukazuje...

Filmiki1 tydzień ago

Gorlice. Brutalna bójka 14 i 17 latki – dzieciaki ze szkoły biły im brawo

Na przestrzeni ostatniego weekendu dotarły do nas informacje, że w parku w Gorlicach doszło do starcia pomiędzy dwiema nastolatkami. Cały...

Filmiki2 tygodnie ago

[Film] Pijany Mołdawianin w porsche chciał rozjechać ludzi

W Śródmieściu doszło do bulwersującego zdarzenia, które zakończyło się zatrzymaniem obywatela Mołdawii. 39-letni mężczyzna podejrzany jest o kierowanie pojazdem w...

Uncategorized2 tygodnie ago

Pijana opiekowała się niemowlęciem! Zareagowali przechodnie!

Wstrząsające zdarzenie miało miejsce 11 maja 2023 roku w Pabianicach, gdzie 36-letnia matka, będąc pod wpływem ponad 2 promili alkoholu,...

Reklama

Ze Świata

Filmiki