Zdarzenie drogowe w Lasach

Zdarzenie drogowe w Lasach

Data publikacji 20.05.2020

Wczoraj sztumscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Cysterna zjechała z drogi i przewróciła się na bok. Kierującemu nic się nie stało. Na szczęście nie doszło do rozszczelnienia cysterny.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Lasy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym mercedesem na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, zjechał na pobocze i przewrócił się na bok. Na szczęście nie doszło do rozszczelnienia cysterny. Kierujący był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin przepompowywano paliwo do drugiej cysterny. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny samochodu ciężarowego. Kierujący 29-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym.


Policjanci przypominają kierującym o rozsądek i rozwagę oraz przestrzeganie przepisów, w szczególności przy tak zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Źródło: www.pomorska.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*