Connect with us

Ze Świata

Tamani Crum spoliczkowana oraz obalona przez oficera, podczas aresztowania w Harlemie! Zgodnie z nagraniem z kamery ujawnionym przez NYPD. – VIDEO

Utrudnianie zatrzymania podejrzanego o zabójstwo kończy się potężnym policzkiem „Na otrzeźwienie” od Policjanta

Według kompilacji nagrań z kamery ciała opublikowanej przez NYPD w czwartek, kobieta, która została uderzona przez detektywa NYPD podczas zamieszania w Harlemie, pchnęła i spoliczkowała policjanta, zanim ten uderzył ją w twarz.

Pierwszy klip, nakręcony z boku i trwający zaledwie 19 sekund, pokazuje 19-letnią Tamani Krum, kłócącą się z umundurowanym detektywem Kendo Kinseyem przed kontrowersyjnym incydentem w Harlemie we wtorek po południu. Powalił ją na chodnik potężnym ciosem.

 

 West 136th Street w pobliżu Adam Clayton Jr. Powell Boulevard – to tam działa się cała akcja, gdzie policjanci NYPD  przygotowali się do aresztowania 22-letniego Erwina Jamesa, który został oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

16:45 Film pokazuje Tamani biegnącą i krzyczącą „Co się stało?”, gdy policja otoczyła podejrzanego oraz zakuła kajdankami. Film pokazuje, że Kinsey próbuje złapać lewą rękę Tamani, ale ona wyrywa się, zanim ponownie ją łapie i odciąga.
„Nie dotykaj mnie do diabła!” Kobieta wrzeszcząc, popycha Kinseya prawą ręką. Reakcją było jedno zdecydowane uderzenie z otwartej pięści lądujące na twarzy Tamani oraz ona chwilę później padająca na ziemię.

                         

Nie ma dymu bez ognia.

Crum została oskarżona o naruszenie nietykalności funkcjonariusza drugiego stopnia, podobnie jak inna kobieta,
Faith Harrell, lat 27, która również została oskarżona o napaść drugiego stopnia i stawianie oporu podczas aresztowania w domniemaną napaścią.
Celowaną w dwóch innych policjantów, sierż. Pablo Taverasa i oficera Ryana Maldonado. Biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie poinformowało,
że cała trójka nie przyznaje się do zarzutów podczas rozprawy. Erwin James został osadzony w areszcie, gdzie czekają go przesłuchania. Sąd rozpatruje oskarżenie oraz  ustalono kaucję
w wysokości 300 000 dolarów.

 

Czy takie traktowanie osoby cywilnej, a w szczególności kobiety to brak wyczucia? Jak w takiej sytuacji zachowali by się Nasi rodzimi funkcjonariusze ?

Czy wypada tutaj mówić o nadużyciu ze strony NYPD ? (Mając na uwadze fakt, iż Policjant rozważa nawet złożenie pozwu cywilnego.)

Serdecznie zapraszam do zostawienia komentarza poniżej.

 

4 komentarze

4 Comments

 1. Barbara Rymdzionek

  2 maja, 2023 at 7:28 pm

  Jak na mój gust to ta cała akcja nowojorskiej policji jest delikatnie mówiąc niesmaczna. Czy tak powinien zachowywać się funkcjonariusz służb publicznych. Nie wiem dlaczego, ale miałam lepsze zdanie i policji nowojorskiej. Niestety, musiałam po obejrzeniu tego nagrania zmienić pogląd na ten temat. Prawdę mówiąc nasi funkcjonariusze wcale nie są lepsi. Oczywiście z małymi wyjątkami.

  • Misiek

   23 maja, 2023 at 6:04 am

   Nardzo pięknie. Utrudniasz pracę policjanta, liczysz się z konsekwencjami. Atakujesz funkcjonariusza wykonującego zadania służbowe musisz liczyć, że funkcjonariusz będzie się bronił. Tu nie ma nic do dodania.
   Chcesz dostać palą to dostaniesz.

 2. Mani

  9 maja, 2023 at 7:39 pm

  co ty będziesz?ty i tobie podobni zrobili z naszej policji pizdy które nic nie mogą?i dziwne że nikt się ich nie boi?jeśli na interwencji stoją jak słupy soli bo się boją drgnąć bo zawsze znajdzie się taka menda jak ty która stwierdzi że uderzenie atakującej histeryczki jest niesmaczne. żałosny jesteś

 3. Maria

  16 czerwca, 2023 at 1:11 pm

  mam pytanie.. co to jest uderzenie otwartą pieścią i jak wtedy ta otwarta pięść wygląda. Po drugie po co ta burda przy aresztowaniu. Wszystko można wyjaśnić na komisariacie w towarzystwie adwokata jak poyrzeba.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Advertisement

Ze Świata

Filmiki