Connect with us

Ze Świata

Tamani Crum spoliczkowana oraz obalona przez oficera, podczas aresztowania w Harlemie! Zgodnie z nagraniem z kamery ujawnionym przez NYPD. – VIDEO

Utrudnianie zatrzymania podejrzanego o zabójstwo kończy się potężnym policzkiem „Na otrzeźwienie” od Policjanta

Według kompilacji nagrań z kamery ciała opublikowanej przez NYPD w czwartek, kobieta, która została uderzona przez detektywa NYPD podczas zamieszania w Harlemie, pchnęła i spoliczkowała policjanta, zanim ten uderzył ją w twarz.

Pierwszy klip, nakręcony z boku i trwający zaledwie 19 sekund, pokazuje 19-letnią Tamani Krum, kłócącą się z umundurowanym detektywem Kendo Kinseyem przed kontrowersyjnym incydentem w Harlemie we wtorek po południu. Powalił ją na chodnik potężnym ciosem.

 

 West 136th Street w pobliżu Adam Clayton Jr. Powell Boulevard – to tam działa się cała akcja, gdzie policjanci NYPD  przygotowali się do aresztowania 22-letniego Erwina Jamesa, który został oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

16:45 Film pokazuje Tamani biegnącą i krzyczącą „Co się stało?”, gdy policja otoczyła podejrzanego oraz zakuła kajdankami. Film pokazuje, że Kinsey próbuje złapać lewą rękę Tamani, ale ona wyrywa się, zanim ponownie ją łapie i odciąga.
„Nie dotykaj mnie do diabła!” Kobieta wrzeszcząc, popycha Kinseya prawą ręką. Reakcją było jedno zdecydowane uderzenie z otwartej pięści lądujące na twarzy Tamani oraz ona chwilę później padająca na ziemię.

                         

Nie ma dymu bez ognia.

Crum została oskarżona o naruszenie nietykalności funkcjonariusza drugiego stopnia, podobnie jak inna kobieta,
Faith Harrell, lat 27, która również została oskarżona o napaść drugiego stopnia i stawianie oporu podczas aresztowania w domniemaną napaścią.
Celowaną w dwóch innych policjantów, sierż. Pablo Taverasa i oficera Ryana Maldonado. Biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie poinformowało,
że cała trójka nie przyznaje się do zarzutów podczas rozprawy. Erwin James został osadzony w areszcie, gdzie czekają go przesłuchania. Sąd rozpatruje oskarżenie oraz  ustalono kaucję
w wysokości 300 000 dolarów.

 

Czy takie traktowanie osoby cywilnej, a w szczególności kobiety to brak wyczucia? Jak w takiej sytuacji zachowali by się Nasi rodzimi funkcjonariusze ?

Czy wypada tutaj mówić o nadużyciu ze strony NYPD ? (Mając na uwadze fakt, iż Policjant rozważa nawet złożenie pozwu cywilnego.)

Serdecznie zapraszam do zostawienia komentarza poniżej.

 

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki