Connect with us

Filmiki

Pijany jechał 200km/h przez przejazd kolejowy! Policja udostępniła film z pościgu

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie opublikowała 2 września nagranie z nocnego pościgu za samochodem marki Honda. Cała sytuacja zaczęła się w miejscowości Lesznowola, w której funkcjonariusze policji mieli zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Mężczyzna jednak nie zamierzał się zatrzymać, dodał gazu i odjechał. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

Kierowca Hondy uciekał aż do centrum Piaseczna, gdzie miejscami pędził z prędkością prawie 200km/h – podają Policjanci. Mężczyzna ignorował znaki oraz wyprzedzał na przejściach dla pieszych, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo dla siebie i innych.
Jak informuje asp. Magdalena Gąsowska z KPP w Piasecznie – Przejazd kolejowy pokonał nie reagując na nadawany sygnał czerwony i opuszczające się zapory kolejowe.

Cała sytuacja zakończyła się zatrzymaniem, jak się okazało 28-latka, który miał w swoim organizmie ponad pół promila alkoholu.  Na jego nieszczęcie, to nie był koniec kłopotów. Mężczyzna był poszukiwany w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami i miał do odbycia karę pozbawienia wolności przez okres 74 dni.

Przez swoje czyny wyrok ten może zostać wydłużony, a sam mężczyzna niebawem ma stanąć przed sądem. Za szereg popełnionych wykroczeń, jakich się dopuścił oraz jazdę pod wpływem alkoholu, grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki