Connect with us

Filmiki

Pijany jechał 200km/h przez przejazd kolejowy! Policja udostępniła film z pościgu

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie opublikowała 2 września nagranie z nocnego pościgu za samochodem marki Honda. Cała sytuacja zaczęła się w miejscowości Lesznowola, w której funkcjonariusze policji mieli zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Mężczyzna jednak nie zamierzał się zatrzymać, dodał gazu i odjechał. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

Kierowca Hondy uciekał aż do centrum Piaseczna, gdzie miejscami pędził z prędkością prawie 200km/h – podają Policjanci. Mężczyzna ignorował znaki oraz wyprzedzał na przejściach dla pieszych, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo dla siebie i innych.
Jak informuje asp. Magdalena Gąsowska z KPP w Piasecznie – Przejazd kolejowy pokonał nie reagując na nadawany sygnał czerwony i opuszczające się zapory kolejowe.

Cała sytuacja zakończyła się zatrzymaniem, jak się okazało 28-latka, który miał w swoim organizmie ponad pół promila alkoholu.  Na jego nieszczęcie, to nie był koniec kłopotów. Mężczyzna był poszukiwany w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami i miał do odbycia karę pozbawienia wolności przez okres 74 dni.

Przez swoje czyny wyrok ten może zostać wydłużony, a sam mężczyzna niebawem ma stanąć przed sądem. Za szereg popełnionych wykroczeń, jakich się dopuścił oraz jazdę pod wpływem alkoholu, grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki