Z mieszkania dochodziły odgłosy piłowania. W środku policjanci znaleźli narkotyki

Z mieszkania dochodziły odgłosy piłowania. W środku policjanci znaleźli narkotyki

Chwilę po północy dobywające się z mieszkania odgłosy piłowania i głośne zachowanie mężczyzn skupiły na sobie uwagę policjantów. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu.

Gdy policjanci stanęli pod drzwiami mieszkania, z jego wnętrza dało się słyszeć hałas piłowania drewnianych elementów oraz głośne rozmowy. Te ostatnie dotyczyły… zażywania narkotyków. Funcjonariusze zapukali do drzwi. Na chwilę ukazał się w nich mężczyzna, po czym gdy spostrzegł kto stoi na klatce schodowej, panicznie próbował je zamknąć. To mu się jednak nie udało. W mieszkaniu policjanci zauważyli dwóch innych mężczyzn, z których jeden próbował wyrzucić przez okno dwa foliowe zawiniątka z nieznaną substancją. W kuchni na szafce leżało inne foliowe zawiniątko z białą substancją. Ta po sprawdzeniu testerem okazała się być amfetaminą. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn 29-latka, 27-latka i 30-latka. Wszyscy twierdzili, że amfetaminę widzą pierwszy raz i nie wiedzą skąd wzięła się w mieszkaniu. Policjanci zabezpieczyli także elektroniczną wagę i znalezione przy narkotykach pieniądze. Cała trójka resztę nocy spędziła w policyjnym areszcie.
Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 29-latek. Mężczyzna przyznał się do tego, że amfetamina i marihuana zabezpieczona przez policjantów należą do niego. Za posiadanie środków odurzających może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(kn/rj)

  • zabezpieczone narkotyki

Źródło: Policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*