Connect with us

Ze Świata

PILNE: [FILM] Rosja wystrzeliła z terytorium Białorusi rakiety Iskander w kierunku Ukrainy

Z terytorium Białorusi w kierunku Ukrainy wystrzelono rakiety Iskander – poinformował w niedzielę po południu doradca szefa ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko. „Wystrzelenie Iskanderów na Ukrainę z rejonu Mozyrza, na południu Białorusi. Doszło do tego ok. godz. 17 (godz. 16 w Polsce – PAP)” – napisał Heraszczenko w komunikatorze Telegram. Heraszczenko opublikował nagranie wideo, na którym widać lecące rakiety. Miało ono zostać nagrane w obwodzie rówieńskim, graniczącym z Białorusią.

Zobacz także:
https://sluzbywakcji.pl/12670,polski-adres-w-notatniku-zlapanych-na-ukrainie-ruskich-dywersantow/

Trwają w tej chwili rozmowy delegacji ukraińskiej i rosyjskiej na granicy ukraińsko-białoruskiej, w pobliżu rzeki Prypeć. Wcześniej poinformowano, że Alaksander Łukaszenka zobowiązał się, że na czas przejazdu, rozmów i powrotu delegacji ukraińskiej wszystkie samoloty, helikoptery i rakiety stacjonujące na terytorium Białorusi pozostaną na ziemi. Jak widać kłamał! Czas na konkretne kroki!

Rakieta Iskander wystrzelona z terytorium Białorusi w kierunku Ukrainy, uderzyła w lotnisko w Żytomierzu 150 km od Kijowa.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki