Connect with us

Z Kraju

Rzeszów. Nie żyje psycholog aresztu śledczego, została zaatakowana przez osadzonego

Sachsenhausen prison

 W zakładzie karnym w Rzeszowie doszło do tragicznego zdarzenia. Przebywający tam w areszcie tymczasowym Artur R. zaatakował nożyczkami psycholog. Jak informuje RMF FM, zadał kobiecie kilka ciosów w okolicę szyi. Funkcjonariuszka nie przeżyła.

37-letni mężczyzna który przebywał  w tamtejszym areszcie tymczasowym w zakładzie karnym w Rzeszowie zaatakował nożyczkami psycholog. Jak informuje RMF FM kobieta otrzymała 7 ciosów w okolice szyi.  Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano pomoc, niestety  ratownikom nie udało jej się uratować

Jak informuje RMF FM  w chwili ataku funkcjonariuszka przebywała w specjalnym pokoju sam na sam z napastnikiem. Była to najprawdopodobniej rutynowa konsultacja psychologiczna z tymczasowo aresztowanym mężczyzną.  Nożyczki, którymi zaatakował psycholog, zostały odnalezione na zewnątrz budynku,  w którym przebywała psycholog.

Na miejsce zdarzenia udała się delegacja z ministerstwa sprawiedliwości. Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności. Funkcjonariuszka miała 39 lat. Służbę pełniła od 12 lat. Osierociła dwoje małych dzieci.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki