Z narkotykami i pod ich wpływem oraz bez uprawnień do kierowania pojazdami – zatrzymany przez szczecińskich wywiadowców

Z narkotykami i pod ich wpływem oraz bez uprawnień do kierowania pojazdami – zatrzymany przez szczecińskich wywiadowców

32 – letni kierowca forda został zatrzymany do kontroli drogowej. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że mężczyzna nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, znajdował się pod wpływem narkotyków oraz posiadał je przy sobie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przez sądem.

Policjanci Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, patrolując ulicę naszego miasta zauważyli kierującego fordem, którego zachowanie na drodze wzbudziło ich podejrzenie. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli.

Podczas interwencji okazało się, że 32 – letni mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a jego zachowanie spowodowane było posiadaniem przy sobie amfetaminy. Policjanci wykonali także wstępne badania narkotesterem, które wykazało, że szczecinianin był pod wpływem środków odurzających.

Ponadto samochód którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych, w związku z czym wywiadowcy zatrzymali mężczyźnie dowód rejestracyjny.
 

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierujący odpowie przez sądem.

 

ZKS KMP

 

Źródło: Policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*