Mama – to brzmi dumnie!

Mama – to brzmi dumnie!

Data publikacji 26.05.2020

Jest taki dzień w roku, kiedy każde dziecko, niezależnie od wieku, pragnie przypomnieć swojej mamie o tym, jak ważną jest ona osobą. O tegorocznym Dniu Matki, choć innym niż zwykle, pamiętali również policjanci z piekarskiej komendy, którzy w krótkim spocie postanowili złożyć życzenia wszystkim dzisiejszym bohaterkom. Zachęcamy do obejrzenia materiału, w którym udział wzięli mundurowi i dzieci policjantek z Piekar Śląskich.

26 maja to obowiązkowa data dla wszystkich, którzy chcą podziękować za wszystko swoim ukochanym mamom. W tym dniu z pewnością nie zabraknie życzeń, kwiatów, upominków i serdeczności, będących podziękowaniem za troskę i miłość. Z okazji wyjątkowego święta, życzenia wszystkim mamom zapragnęli złożyć również piekarscy policjanci. Stróże prawa przygotowali krótki spot, w którym razem z policjantami wystąpiły dzieci policjantek z Piekar Śląskich.

Dbając o bezpieczeństwo naszych wspaniałych mam, podczas wspólnych rozmów przypomnijmy im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Niech każda mama od nas samych dowie się o oszustach, często próbujących pozbawić je oszczędności, co pozwoli uniknąć powodów do smutku w przyszłości.

Wszystkiego najlepszego!

Ładowanie odtwarzacza…

Źródło: Policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*